0 Kč

VLASOVÁ ZÁCHRANKA

Rostlinné barvení snadno a lehce....

Vlasová poradna slouží všem ženám i mužům, kteří se potýkají s jakýmkoli problémy s vlasy či vlasovou pokožkou. 

Moje zaměření je specializováno na klienty, kteří neví, jak vzniklou situaci řešit - někdy se stává, že prozatím nenašli řešení ani u kadeřníka ani u kožního lékaře, a tak jdou vlastní cestou, volí různé přípravky z lékáren atd. a i zde se výsledek nedaří. 

Jak poradna funguje:

NEJPRVE VÁS VYSLECHNU 

Pokud se na mě s čímkoli obrátíte, nejprve Vás důkladně vyslechnu. Jakémukoli úkonu předchází společná konzultace, která je zdarma a trvá obvykle hodinu-někdy i déle, pokud je téma obsáhlejší :). 

Na této konzultaci se podíváme na stav vlasů a vlasové pokožky, vlasy Vám umyji a zjistím tak podrobně chování vlasu i vlasové pokožky po aplikaci bezpěnové péče. 

Poté upravíme dle Vašeho požadavku a podíváme se podrobně na aktuálně používanou vlasovou kosmetiku, udělám Vám rozbor pro nahlédnutí do obsahu látek. Vy i já máme poté možnost dále se rozhodnout, zda je pro nás případná spolupráce vhodná a příjemná. 

Pokud ANO....

Následuje domluva termínu a započne proces léčby. 

Provedu Vás za použití všech svých znalostí a dovedností k lepšímu pocitu z vlasů, vlasové pokožky a bude jen na Vás, jaké tempo zvolíte. U vlasů je třeba zpočátku trpělivost. Někdy je efekt velmi rychlý, jindy je třeba počkat, až se vlasy zregenerují a postupně odrostou. 

Cílem je ukázat Vám cestu, aby byl efekt trvalý a věděli jste jak o vlasy pečovat, aby se již zdraví zakotvilo pevně a trvale. 

Obrátit se na mě můžete i s akutním problémem, po zranění, úrazu či jiném traumatu, kdy je teba citlivé péče a nelze barvit chemickými barvami.