0 Kč

Vlasová záchranKa

Návrat ke krásným, zdravým a hustým vlasům....

Kdo jsem... 

Pokud Vás zajímá, kdo se o Vás, Vaše vlasy a Vaše zdraví bude při využití mých služeb starat, jste tu správně.

Níže uvádím výčet toho nejdůležitějšího, co by mohlo napomoci při rozhodování, zda mé péče využít, či nikoli... 

Férový kadeřník 

Samy klientky, které se na mě obrací, shrnuly důležitost informací o mě, které by měly rády k dispozici obzvláště v období pandemie, kdy oslovit kadeřnici do domu bylo mnohdy sázku do loterie.  

Zajímalo je především zdali:

JSEM VYUČENA V OBORU KADEŘNÍK 

- ano, vyučena na Charbulové v Brně, rok ukončení 2005

MÁM ŽIVNOSTENSKÉ OPRÁVNĚNÍ 

- ano moje IČ74119354

MÁM PRAXI V OBORU

- kadeřnické řemeslo dělám s pauzami již od vyučení. Byla období, kdy kadeřnická činnost zaujímala hlavní místo a období, kdy zůstávala na pozadí. Nikdy jsem ale od řemesla neodešla úplně, jelikož mě práce s lidmi a jejich vlasy velmi naplňuje. 

uvod_tento.jpg

3c26a2f4.jpeg

Moje cesta... 

Ihned po vyučení jsem nastoupila do kadeřnictví, kde jsem velice rychle získala alergii na používané produkty. Častý kontakt se šampony a barvami mi poškodil kůži na rukou natolik, že se kontakt s vodou stal velmi problematickým. I tato zkušenost, ale mnoho dalších mě postupně vedlo osamostatnit se a provozovat praxi tak, aby se jak klienti, tak i já, cítili dobře.

V roce 2016 jsem se finálně rozhodla radikálně změnit používanou vlasovou kosmetiku a přejít na rostlinné barvy. V tomto odvětví se neustále zdokonaluji a specializuji se na poradenství při potížích s vlasy či vlasovou pokožkou. Období covidu mě však přivedlo zpět ke značce Wella profesional, se kterou jsem pracovala téměř deset let.

(Díky tomuto kontrastu s rostlinnými barvami se mi ještě více daří obeznámit ženy se vším, co procesem chemického barvení přichází do jejich těla a do vlasu). Výsledkem je tedy informovaná klientka/klient, která /který má možnost volby. K nahlédnutí je jak rozbor barev na vlasy chemických, tak rostlinných. Jsou ženy, které z mnoha důvodů chtějí u chemických barev zůstat, proto jsem přesvědčená, že je nesmírně důležité transparentně a plně informovat o všech nežádoucích účincích, které sebou chemické barvení přináší a pokud to lze, nabídnout zdravější možnou alternativu. 

Zdokonalování v tom, co dělám 

  • V rámci střihů pánských jsem aktuálně podstoupila školení v Barber school Brno 2021
  • Wella nabízí taktéž průběžná školení, kterých se nyní aktuálně účastním-hledám však alternativu k této značce s šetrnějším složením 
  • V rámci rostlinných barev se školím u značek VOONO a Khadi, které v praxi používám již pět let
  • veškeré informace o zdraví pokožky, vlasu, rozbory kosmetiky, vliv chemických barev na zdraví - čerpání z knih, publikací, vědeckých studií a informací dostupných na internetových portálech ;celostní přístup ke zdraví klientek i klientů - intenzivní studium v oblasti stravy, detoxikace těla a zdravého životního stylu - silaprozivot.cz - zde jsem již absolvovala: bylinková celoroční škola, kurz detox těžkých kovů, síla fermentace, zázračné klíčky, revoluce v kuchyni, kongresy o zdraví a průběžné webináře. 

Pokud vás k tématu mé práce ještě cokoli dalšího zajímá a chtěli byste se zeptat, neváhejte napsat či zavolat, ráda vám jakékoli dotazy zodpovím. 

3c26a2f4.jpeg