0 Kč

VLASOVÁ ZÁCHRANKA

Rostlinné barvení snadno a lehce....

komu svěřujete své vlasy... 

Vlasy jsou důležitější, než mnozí tuší. Proto je velice důležité vědět, komu své vlasy svěřujete. Níže uvádím výčet toho nejdůležitějšího, co by mohlo napomoci při rozhodování, zda mé péče využít, či nikoli. 

Proč právě za mnou?

Ke každému klientovi/klientce přistupuji individuálně a na jeho/jejím přání mi velice záleží.

Výsledný pocit je to, čeho společně dosahujeme. Klient/ka předává zpětnou vazbu, já ladím střih či barvení tak, aby bylo tohoto pocitu dosaženo. K vlasům přistupuji s úctou, kterou si více než zaslouží!

Proč právě rostlinné barvení?

Zjištění, co obsahují produkty profesionální kadeřnické "péče", bylo pro mě velice zdrcující. Když jsem pochopila, že ženám svým barvením ubližuji a sobě také, bylo třeba učinit krok, který byl opačným směrem - tedy ke zdraví. Velkým štěstím bylo, že v době, kdy jsem se o zdraví vlasů začala zajímat, doznaly rostlinné barvy expanze a výrazné zvýšení kvality. To mi otevřelo dveře k možnosti barvit jinak a dnes bych mohla říct, že je to ta nejkrásnější a nejdobrodružnější cesta, kterou jsem se mohla vydat. Kráčím rostlinnou cestou od roku 2016 a děkuji všem ženám, které se na tuto cestu vydaly a vydají se mnou.

Rostlinným barvením společně měníme svět...

uvod_tento.jpg

3c26a2f4.jpeg

Moje cesta... 

Ihned po vyučení jsem nastoupila do kadeřnictví, kde jsem velice rychle získala alergii na používané produkty. Častý kontakt se šampony a barvami mi poškodil kůži na rukou natolik, že se kontakt s vodou stal velmi problematickým. I tato zkušenost, ale mnoho dalších mě postupně vedlo osamostatnit se a provozovat praxi tak, aby se jak klienti, tak i já, cítili dobře.

V roce 2016 jsem se finálně rozhodla radikálně změnit používanou vlasovou kosmetiku a přejít na rostlinné barvy. V tomto odvětví se neustále zdokonaluji a specializuji se na poradenství při potížích s vlasy či vlasovou pokožkou. 

Díky znalosti kontrastu chemických s rostlinnými barvami se mi ještě více daří obeznámit ženy se vším, co procesem chemického barvení přichází do jejich těla a do vlasu. Výsledkem je tedy informovaná klientka/klient, která/který má možnost volby.

K nahlédnutí je jak rozbor barev na vlasy chemických, tak rostlinných. Jsou ženy, které z mnoha důvodů chtějí u chemických barev zůstat, proto jsem přesvědčená, že je nesmírně důležité transparentně a plně informovat o všech nežádoucích účincích, které sebou chemické barvení přináší a pokud to lze, nabídnout zdravější možnou alternativu. 

Zdokonalování v tom, co dělám 

  • V rámci střihů pánských jsem podstoupila školení v Barber school Brno 2021
  • V rámci rostlinných barev se školím u značek VOONO a Khadi, které v praxi používám již od roku 2016
  • veškeré informace o zdraví pokožky, vlasu, rozbory kosmetiky, vliv chemických barev na zdraví - čerpání z knih, publikací, vědeckých studií a informací dostupných na internetových portálech; celostní přístup ke zdraví klientek i klientů - intenzivní studium v oblasti stravy, detoxikace těla a zdravého životního stylu, znalosti o energetické funkci vlasů a komplexní pohled na ně...

Neboť vlasy nám dávají obraz o nás samých

Inkeduvodni_LI.jpg

Pokud vás k tématu mé práce ještě cokoli dalšího zajímá a chtěli byste se zeptat, neváhejte napsat či zavolat, ráda vám jakékoli dotazy zodpovím. 

3c26a2f4.jpeg

Kadeřnické info... 

Zajímá vás zdali?

JSEM VYUČENA V OBORU KADEŘNÍK 

- ano, vyučena na Charbulové v Brně, rok ukončení 2005

MÁM ŽIVNOSTENSKÉ OPRÁVNĚNÍ 

- ano moje IČ74119354

MÁM PRAXI V OBORU

- kadeřnické řemeslo dělám s pauzami již od vyučení. Byla období, kdy kadeřnická činnost zaujímala hlavní místo a období, kdy zůstávala na pozadí. Nikdy jsem ale od řemesla neodešla úplně, jelikož mě práce s lidmi a jejich vlasy velmi naplňuje.